ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ(διενέργεια rapid tests ανίχνευσης κορωνοίου σε συνεργασία με τον ΕΟΔΥ)
Προκειμένου να προγραμματιστει και οργανωθεί σχετική διαδικασία, σε συνεργασία με τον ΕΟΔΥ, παρακαλούνται οι κ.κ. Συνάδελφοι που επιθυμούν να υποβληθούν σε rapid tests ανίχνευσης του κορωνοίου τις επόμενες ημέρες, σε χώρο του Δικαστικού Μεγάρου Βόλου,να δηλώσουν το ενδιαφέρον συμμετοχής τους – είτε με προφορική δήλωση στην Γραμματεία του Συλλόγου (κα.Ελενη Βότση), είτε αποστέλλοντας μήνυμα ηλεκρονικού ταχυδρομείου στην ηλεκτρονική διεύθυνση dsvolos20@gmail.com – μέχρι την Πέμπτη 17Δεκεμβρίου 2020.
Η ακριβής ημερομηνία , το πρόγραμμα και οι λοιπές λεπτομέρειες της διαδικασίας θα γνωστοποιηθούν με νεότερη Ανακοίνωση
Για τον ΔΣΒ
Ο Πρόεδρος Ο Γεν.Γραμματέας
Χρήστος Αν. Στρατηγόπουλος Βασίλειος Αθ. Μπακαλιάνος