ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ (ΔΗΛΩΣΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ 2 ΕΤΟΣ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΟΥΣ)
Παρακαλούνται οι κ.κ. συνάδελφοι να δηλώσουν (ηλεκτρονικά ή τηλεφωνικά) στην Γραμματεία του Δ.Σ.Β. μέχρι 04/12/2020, τα παιδιά τα οποία μέσα στο έτος 2020 έχουν συμπληρώσει το δεύτερο (2) έτος της ηλικίας τους. Η παρούσα πρόσκληση γίνεται προκειμένου ο Σύλλογος να προμηθευτεί τα Χριστουγεννιάτικα δώρα των παιδιών Μελών του Δ.Σ.Β.
Από τη Γραμματεία