ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ (Βεβαιώσεις Παρακολούθησης Ενημερωτικής Ημερίδας)
Καλούνται οι κ.κ. Συνάδελφοι που παρακολούθησαν την Ενημερωτική Ημερίδα με θέμα «ΝΕΟΣ ΠΟΙΝΙΚΟΣ ΚΩΔΙΚΑΣ ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΑΣ ΠΟΙΝΙΚΗΣ ΔΙΚΟΝΟΜΙΑΣ», που πραγματοποιήθηκε στον Βόλο, την 28η Ιουνίου 2019, να παραλάβουν την σχετική Βεβαίωση από την Γραμματεία του Δ.Σ.Β. (κ. Έλενα Μπαϊράμη).
Για τον Δ.Σ.Β.
Ο Πρόεδρος Ο Γεν. Γραμματέας
Χρήστος Στρατηγόπουλος Βασίλειος Μπακαλιάνος