ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ (ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 30.11.2020)
Σε υλοποίηση σχετικής ομόφωνης ( δια περιφοράς ) Απόφασης του Διοικητικού Συμβουλίου, εφαρμόζεται από 16-11-2020 μέχρι και 30-11-2020 πρόγραμμα αναστολής συμβάσεων εργασίας υπαλλήλων του Συλλόγου .
Στο πλαίσιο αυτό, ενημερώνουμε τους κ.κ. Συναδέλφους ότι κατά την περίοδο αυτή (16/11/2020 – 30/11/2020 ) η εξυπηρέτηση αυτών σε επίπεδο Υπηρεσίας του Συλλόγου θα γίνεται ως εξής:
Α ) Υπηρεσία Γραμματείας κα.Ελένη Βότση
Β) Υπηρεσία έκδοσης Γραμματίων Προείσπραξης Εισφορών και Ενσήμων κ.Ευάγγελος Τσίποτας.
Γ) Για προφανείς υγειονομικούς λόγους προτρέπονται οι κ.κ. Συνάδελφοι να
χρησιμοποιούν τις διαθέσιμες ηλεκτρονικές υπηρεσίες εξυπηρέτησης τους ( για την έκδοση προσωπικών πιστοποιητικών – γραμματίων προείσπραξης κλπ ) μέσω του Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος της Ολομέλειας του Δ.Σ.Α. ( portal.Olomeleia.gr ) και να χρησιμοποιούν τις Υπηρεσίες του Συλλόγου μόνο όταν δεν είναι εφικτή η ηλεκτρονική
εξυπηρέτησης τους.
Για τον Δ.Σ.Β.
Ο Πρόεδρος Ο Γενικός Γραμματέας
Χρήστος Αν. Στρατηγόπουλος Βασίλειος Αθαν.Μπακαλιάνος